Czerwiec:

  • Pożegnane sześciolatków.

 

  • Wycieczka do Młodzieżowego Centrum Kultury. Dzieci z grup: 2 i 5 obejrzały dwa spektakle teatralne: „Przygody Koziołka Matołka” oraz „Deszczowa Bajka”, w wykonaniu Teatru Dziecięcego "Małe Pinokio" oraz Teatru Młodzieżowego „Pinokio”. Spektakle wyreżyserowała Bogusława Cybulak.

 

  • Zabawy na przedszkolnym placu zabaw, grupa 5.

 


Maj:

  • Bursztynowe warsztaty edukacyjne dla dzieci.

 

  • Wycieczka do Szkoły Muzycznej, grupy: 4, 5, 6, 7. Wysłuchanie koncertu „Małej orkiestry dziecięcej”.

 

  • Muzyczna lekcja biblioteczna, grupa 5.

 

  • Wycieczka do Wałbrzycha, zwiedzanie Zamku Książ i palmiarni, grupa 7.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Z gitarą i sombrero, czyli muzyczne „ole” !!!”.

 

  • „Zabawy ze sznurkiem” w grupie 5.

 


Kwiecień:

  • Warsztaty edukacyjne dla dzieci pt. „Jak powstaje papier ?”.

 

  • Spotkanie z Kurczakiem Wielkanocnym.

 

  • Wielkanocne warsztaty plastyczne przygotowane we współpracy z uczniami Liceum im. Św. Franciszka z Asyżu w ramach wolontariatu "Młodzież dla dzieci".

 

  • Obchody Dnia Czekolady.

 

  • Przedstawienie teatralne pt. „Muzyczne igraszki” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Mleczne obrazki”, grupy: 4, 6, 7.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Mleczne obrazki”, grupy: 1, 2, 3, 5.

 

  • Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru.

 


Marzec:

  • Warsztaty kulinarne dla dzieci „Ciasteczkowy zawrót głowy”.

 

  • Przedstawienie teatralne pt. „Podróż za uśmiech” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.

 

  • „Sadzimy cebulkę dymkę”, grupy: 1, 5, 7.

 

  • Powitanie wiosny.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ryżowe lody”, grupy: 2, 3, 6, 7.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ryżowe lody”, grupy: 1, 4, 5.

 

  • Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 9, grupa 6.

 

  • Warsztaty edukacyjne dla dzieci pt. „Mobilne planetarium”.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „„Muzyczne opowieści: o rogach, muszlach i kapryśnej szlachciance”.

 

  • „Dzień kobiet” w grupie 5.

 


Luty:

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Makaronowe obrazki”.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Wesołe polki i walce, czyli z wizytą na cesarskim dworze”.

 

  • Przedstawienie pt. „Twoje abecadło” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.

 

  • „Walentynki” , grupy: 1 i 5.

 

  • Warsztaty przyrodnicze dla dzieci pt. „Skrzydlata ferajna”.

 

  • Wycieczka do Galerii „Satyrykon”. Oglądanie wystawy pt. „Zmyślenia” Marcin Minor, ilustracje do książek i gier planszowych, grupy: 5 i 7.

 


Styczeń:

  • Uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ciecz nienewtonowska”, grupy: 2, 3, 6, 7.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Ciecz nienewtonowska.”, grupy: 1, 4, 5.

 

  • Bal karnawałowy.

 

  • Wycieczka do Sądu Rejonowego w Legnicy, grupa 6.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Trzy blaszane instrumenty – mały, większy i największy”.

 

  • Zamek Piastowski – wycieczka grupy 5.

 

  • Warsztaty z robotyki pt. „Mobilna katapulta”, grupy: 5 i 6.

 

  • Udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez stowarzyszenie Prosalute na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Bicie rekordu w tworzeniu najdłuższego choinkowego łańcucha z papieru. Podsumowanie akcji, zdjęcia organizatorów..

 

  • Mali kucharze z grupy 2.

 

  • Przedstawienie pt. „Kłopoty Klowna” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.

 

  • Dzień Kubusia Puchatka w grupie 2.

 

  • Warsztaty chemiczne dla dzieci.

 

  • Realizacja programu „Wielozmysłowe poznawanie kolorów w grupie 1”.

 

  • „Pierwszy śnieg”, zabawy w grupie 2 i 3.

 


Grudzień:

  • Udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez stowarzyszenie Prosalute na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Bicie rekordu w tworzeniu najdłuższego choinkowego łańcucha z papieru.

 

  • Świąteczne warsztaty.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt „Brokatowo – żelowe choinki”, grupy : 1, 4, 5, 7.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne pt.”Brokatowo – żelowe choinki”, grupy: 2, 3, 6.

 

  • Dzień guzika w grupie 2.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. ”Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”.

 

  • „Dzień guzika” w grupie 1.

 

  • Przedstawienie pt. „Hej kolęda…” przygotowane przez Teatr Igraszka z Wałbrzycha.

 

  • Zajęcia edukacyjne dla dzieci przygotowane przez pracowników SANEPIDU.

 

  • Spotkanie ze Świętym Mikołajem.

 

  • Lekcja biblioteczna, grupa 5.

 


Listopad:

  • Warsztaty sensoplastyczne pt. „Zabawy z dywanem sensorycznym”, grupy: 1, 4, 5.

 

  • Warsztaty sensoplastyczne, pt. „Zabawy z dywanem sensorycznym”, grupy: 2,3,6,7.