Listopad:

  • Dywan sensoryczny, zajęcia w grupie 3.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Wyleciał ptaszek z Łobzowa”.

 

  • Światowy Dzień Pluszowego Misia - grupy: 2 i 4.

 

  • Warsztaty z robotyki, grupa 3.

 

  • "Dzień postaci z bajek" w grupie 2.

 

  • "Wiatrak matematyczny" - zajęcia w grupie 3.

 

  • „Dzień postaci z bajek”, grupa 1.

 

Październik:

  • „Poznajemy instrumenty muzyczne”, grupa 1.

 

  • „Dzień drzewa” – grupa 6.

 

  • Laureatki konkursu plastycznego pt. „Psiaki , kociaki i inne zwierzaki”: Gabrysia, Agata, Nelly, Helena z grupy 6.

 

  • Układamy rytmy, grupa 7.

 

  • Jesień w przedszkolnym ogrodzie, grupy: 3, 5, 6, 7.

 

  • Przedstawienie pt. „Ważniak w tarapatach” przygotowane przez Teatr Blaszany bębenek.

 

  • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez dzieci z grupy: 5 i 6.

 

  • „Ziemniaczane ludki”, zajęcia plastyczne w grupie 2.

 

  • Alisa S. z gr. 6, laureat konkursu plastycznego pt. „Pszczółka moja przyjaciółka”.

 

  • Zabawy z kasztanami w gr. 5.

 

  • Wesoła gimnastyka w grupie 1 i 2.

 

  • Koncert edukacyjny pt. „Nasza koza beczy – o muzyce ludowej”.

 


Wrzesień:

  • "Dzień kropki" w grupie 2.

 

  • Wojtek z grupy 5 - laureat konkursu plastycznego "Bezpiecznie i zdrowo dzięki zrównoważonej mobilności".

 

  • Lekcja biblioteczna, grupy: 5 i 6.

 

  • Zajęcia w bibliotece ekologicznej, grupy: 5, 6, 7.

 

  • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

 

  • Zajęcia sportowe w Juventus Akademy, grupy: 5, 6, 7.

 

  • Przedstawienie pt. "Tygrys Pietrek" przygotowane przez Teatr Igraszka.

 

  • Warsztaty z robotyki, grupa 5.

 

  • Dzień Przedszkolaka w grupie 2.

 

  • Zabawy dowolne w grupie 2.

 

  • Dzień kropki w grupie 3.

 

  • Myszka Mini wita dzieci.

 


 

 


Czerwiec:

  • Stworki-potworki w wykonaniu grupy 7.

 

  • „Uroczyste Pożegnanie Starszaków” – grupy: 6 i 7.

 

  • „Krawaty na dzień Taty” w wykonaniu grupy 7.

 

  • „Potyczki słowne” – grupa 7.

 

  • Zabawy z chustą animacyjna w grupie 2.

 

  • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym, grupa 7.

 

  • Zabawy dowolne w kącikach zainteresowań , grupa 7.

 

  • Malujemy tulipany – grupa 7.

 

  • Zabawy matematyczne w grupie 7.

 


Maj:

  • „Podwieczorek na trawie” – grupa 7.

 

  • „Gimnastyka dla smyka” – grupy: 2 i 7.

 

  • „Kwiatki dla mamy” – grupa 1.

 


Marzec:

  • Sadzimy fasolę w grupie 7.

 

  • „Sadzimy warzywa – ćwiczenia słownikowe z języka angielskiego” – grupa 5.

 

  • „Witamy przedwiośnie”, grupa 7.

 

  • Mali aktorzy z grupy 4.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Żeglarze i piraci na morzu pełnym dźwięków”.

 


Luty:

  • Przedstawienie teatralne pt. „Pierścień Morfeusza” przygotowane przez Teatr „Blaszany bębenek”.

 

  • Projekt edukacyjny pt. „Dzień bez zabawek”.

 

  • Warsztaty edukacyjne dla dzieci pt. „Pomysłowe smyki – sztuczny śnieg”.

 

  • Walentynkowe zabawy przedszkolaków.

 

  • Warsztaty muzyczne pt. „Samba de Brasil”” przygotowane przez firmę Buena Vista.

 

  • Lekcja biblioteczna, grupa 3.

 

  • Koncert edukacyjny pt. „Na indiańskiej ścieżce”.

 

  • „Dzień pizzy” w grupie 5.

 


Styczeń:

  • Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

  • „Budujemy wieżę” w grupie 7.

 

  • Bal karnawałowy.

 

  • Warsztaty muzyczne pt. „Ale Meksyk” przygotowane przez firmę Buena Vista.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. ”Podróże Guliwera czyli w krainie liliputów i olbrzymów”.

 

  • Przedstawienie teatralne pt. Kubuś Puchatek” przygotowane przez Teatr Krak-Art z Krakowa.

 

  • „Serduszka z masy solnej dla babci i dziadka”, grupa 2.

 

  • Nauka kodowania w grupie 5.

 

  • „Pieczemy ciasteczka dla babci i dziadka”, grupa 1.

 

  • Warsztaty edukacyjne dla dzieci „Pomysłowe smyki” - pt. „Kefirem malowane”.

 

Grudzień:

  • Warsztaty edukacyjne dla dzieci „Pomysłowe smyki – Glutek z nasion chia”.

 

  • „Zmartwienie śnieżynek”- świąteczne warsztaty dla rodziców i dzieci.

 

  • „Aniołki” - warsztaty plastyczne w grupie 7 przygotowane przez nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy.

 

  • Warsztaty bursztynnicze dla dzieci.

 

  • „Z wizytą u zegarmistrza”- grupa 4.

 

  • Świąteczne warsztaty plastyczne w Przedszkolu Niepublicznym „Jedynka”. Spotkanie integracyjne uczniów z klasy 2e ze Szkoły Podstawowej nr 9 z przedszkolakami z grupy 7.