Grudzień:

  • Świąteczne pocztówki.

 

  • „Ciecz nienewtonowska” – zabawa sensoryczna w grupie 1.

 

  • „Choinka XXL” - ćwiczenia grafomotoryczne w grupie 7.

 

  • „Kosmos w butelce” – zabawy badawcze w grupie 3.

 

  • Przedstawienie teatralne pt. „O rybaku i złotej rybce” przygotowane przez Teatr Igraszka.

 

  • Zimowe warsztaty plastyczne.

 

  • Spotkanie z Mikołajem.

 

  • Pierwszy śnieg.

 

  • Warsztaty edukacyjne pt. "Przyroda i ja" zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy, grupy: 3 i 6.

 

  • „Ubieramy choinkę” – grupa 1.

 

  • Zajęcia matematyczne w grupie 7.

 

  • Koncert edukacyjny pt. „Z gitarą i kastanietami”.

 

  • "Dzień Książki", zajęcia w grupie 6.

 


Listopad:

  • Jesienne warsztaty plastyczne.

 

  • "Poznajemy pracę strażaka", organizacja spotkania sierżant ratownictwa Arkadiusz Umer i sierżanta ratownictwa Radosław Łoboda.

 

  • 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości.

 

  • Uroczystość pasowania na przedszkolaka, grupy: 1 i 2.

 

  • "Słuchowe memory" - zajęcia muzyczne w grupie 3.

 

  • Przedstawienie pt. "Czarodziejski ksylofon" przygotowane przez Teatr Igraszka.

 

  • Dywan sensoryczny, zajęcia w grupie 3.

 

  • Koncert edukacyjny dla dzieci pt. „Wyleciał ptaszek z Łobzowa”.

 

  • Światowy Dzień Pluszowego Misia - grupy: 2 i 4.

 

  • Warsztaty z robotyki, grupa 3.

 

  • "Dzień postaci z bajek" w grupie 2.

 

  • "Wiatrak matematyczny" - zajęcia w grupie 3.

 

  • „Dzień postaci z bajek”, grupa 1.

 


Październik:

  • „Poznajemy instrumenty muzyczne”, grupa 1.

 

  • „Dzień drzewa” – grupa 6.

 

  • Laureatki konkursu plastycznego pt. „Psiaki , kociaki i inne zwierzaki”: Gabrysia, Agata, Nelly, Helena z grupy 6.

 

  • Układamy rytmy, grupa 7.

 

  • Jesień w przedszkolnym ogrodzie, grupy: 3, 5, 6, 7.

 

  • Przedstawienie pt. „Ważniak w tarapatach” przygotowane przez Teatr Blaszany bębenek.

 

  • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez dzieci z grupy: 5 i 6.

 

  • „Ziemniaczane ludki”, zajęcia plastyczne w grupie 2.

 

  • Alisa S. z gr. 6, laureat konkursu plastycznego pt. „Pszczółka moja przyjaciółka”.

 

  • Zabawy z kasztanami w gr. 5.

 

  • Wesoła gimnastyka w grupie 1 i 2.

 

  • Koncert edukacyjny pt. „Nasza koza beczy – o muzyce ludowej”.

 


Wrzesień:

  • "Dzień kropki" w grupie 2.

 

  • Wojtek z grupy 5 - laureat konkursu plastycznego "Bezpiecznie i zdrowo dzięki zrównoważonej mobilności".

 

  • Lekcja biblioteczna, grupy: 5 i 6.

 

  • Zajęcia w bibliotece ekologicznej, grupy: 5, 6, 7.

 

  • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

 

  • Zajęcia sportowe w Juventus Akademy, grupy: 5, 6, 7.

 

  • Przedstawienie pt. "Tygrys Pietrek" przygotowane przez Teatr Igraszka.

 

  • Warsztaty z robotyki, grupa 5.

 

  • Dzień Przedszkolaka w grupie 2.

 

  • Zabawy dowolne w grupie 2.

 

  • Dzień kropki w grupie 3.

 

  • Myszka Mini wita dzieci.

 


 

 

Goście online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Copyright J@cek © 2004 - 2021